fbpx

„ Mai înainte de boală, smereşte-te şi în vremea păcatelor arată întoarcere.” (Ecclesiasticul 18:21)

Darurile mănăstirești naturiste sunt remedii sănătoase manufacturate în mănăstirile Dragomirna (jud. Suceava), Slatina Nera (Caraș-Severin), Paltin Petru-Vodă (jud. Neamț), Turnu (jud. Prahova).  A alege un produs mănăstiresc înseamnă a ne încărca în același timp cu bucurie duhovnicească. Siropuri, uleiuri, tincturi, ceaiuri, gemuri, săpunuri și multe altele așteaptă să ajungă la dumneavoastră.

Sindromul premenstrual PMS mi-a afectat negativ stilul de viața pana am descoperit tinctura Menocel. Acum ma simt bine, inclusiv in acea perioada delicata a lunii.

Mă confrunt de ani de zile cu piele uscata și veșnic obosita. Vitamina E și mușețelul mi-au ameliorat ridurile, iar tenul meu este hidratat in profunzime.

“Crema cu crini mi-a diminuat vizibil cearcănele și ridurile. Dacă nu o folosesc constant, observ ca luminozitatea și elasticitatea tenului se diminuează vizibil”

Articole și informații Daruri mănăstirești

Partenerii nostri

Dureri menstruale?

Alege să folosești Absorbantele terapeutice cu ioni negativi Anion Best Care sau Anion Luxury și bucură-te de calitate 100% germană, siguranță și confort.
SANOS