Materiale publicitare – Revista Daruri Mănăstirești

Comandați produse în valoare de 100 lei minim și primiți cadou Materiale publicitare – Revista Daruri Mănăstirești și pliante informative.

Vă invităm să descoperiți 84 de pagini bogate în informații despre plante și produse. Descoperiți de asemenea, soluții mănăstirești pentru cele mai frecvente afecțiuni cu care se confruntă omenirea azi.

Echipa Daruri Mănăstirești are onoarea și plăcerea să îi invite pe doritorii de lectură să își îmbogățească cunoștiințele despre plante. Aceste plante alcătuiesc produsele create cu dragoste de către măicuțele de la Mănăstirile românești: Paltin Petru-Vodă, Dragomirna și Slatina Nera (Nera Plant).

De asemenea, revista vă va surprinde cu câteva informații privind afecțiunile des întâlnite. Descoperiți produsele care se potrivesc pentru ameliorarea, prevenirea sau soluționarea acestora cu ajutorul produselor manufacturate de către măicuțe.

Materiale publicitare – Revista Daruri Mănăstirești – cuprins

Iată câteva din temele cu care dorim să vă surprindem în revista noastră:

1 Ce este isopul și de ce este utilizat în produsele naturiste mănăstirești?

2 Legenda lui Busuioc și folosul busuiocului pentru sănătate

3 Cum se prepară produsele naturiste mănăstirești?

4 De ce să alegem săpunurile naturale mănăstirești?

5 Despre afecțiunile respiratorii și soluții naturiste mănăstirești

6 Cum ne ajută tincturile în cele mai grave afecțiuni?

7 Remedii naturiste pentru pete și riduri

8 Planta mileniului trei – Leurda

Vă invităm să descoperiți și celelalte teme abordate în materiale publicitare – revista Daruri Mănăstirești…

Cine este echipa Daruri Mănăstirești?

Suntem o mică echipă din Reşiţa (Caraş-Severin) care a îndrăznit să privescă  dincolo de latura practică a activităţii. Și să vadă în acest demers o datorie de valorificare a produselor naturiste mănăstirești. Am simţit nu doar ca ne promovăm ţara şi valorile ei. Ci şi ce are ea mai sfânt: Mănăstirile neamului nostru.

Vă invităm să descoperiți aceste produse pe site-ul nostru: https://darurimanastiresti.ro

Vă dorim lectură plăcută!